K obľúbeným
Pozrieť neskôr
Hodnotenie: Tvoje hodnotenie:
Náš tip

Nákupnú galériu otvoria v auguste

TELEVÍZIA KOŠICE, 19.05.2016 12:12 | Spravodajstvo
Nákupné možnosti v Košiciach a zvlášť v južnej časti mesta rozšíri čoskoro "Nákupná galéria Naša". Na sídlisku Nad jazerom, vedľa OC Kaufland finišujú nový komplex, v ktorom Košičania nájdu 10 obchodných prevádzkok a 119 parkovacích miest. Celková kapacita parkoviska obchodnej zóny pri OC Kaufland bude teda obsahovať 334 parkovacích miest.

Nákupné možnosti rozšíria na sídlisku Nad jazerom tieto predajne: TAKKO, PEPCO, DM drogerie, KIK, 3N PLUS, Deichmann, Planeo, Exisport, SUPER ZOO, TEDi. 

Ako pre TV Košice uviedol projektový manažér Ing. Jozef Kabatier zo žilinskej spoločnosti Istrofinal, a.s. "aktuálne intenzívne prebiehajú práce na vonkajších spevnených plochách ( komunikácie, parkovisko ) a tiež práce na vnútornom vybavení obchodných prevádzok ( vzduchotechnika, elektroinštalácia, zdravotechnické rozvody, vnútorné povrchové úpravy ). Predpokladaný termín dokončenia a skolaudovania stavby je 30. jún 2016, oficiálny termín otvorenia Nákupnej galérie "Naša" je 18. august 2016." 

Pred nákupnou galériou "Naša" bude zriadená aj tzv. pešia zóna pre oddych návštevníkov s lavičkami v zaujímavých dizajnoch. Samozrejmosťou a súčasťou bude aj mobiliár na uzamknutie bicyklov. 

Škoda len, že areál bude naďalej vizuálne aj bezpečnostne kaziť schátraná budova bývalého Mäsokombinátu, s ktorou si zodpovedné inštitúcie roky nevedia poradiť. 

Stavbu realizuje žilinský developer Istrofinal, ktorý realizoval komerčné projekty ako priemyselný park v Hornom Hričove, supermarkety Tesco v Žiline – Hájiku, Čadci a Trebišove. Na žilinskom sídlisku Hájik má aj projekt bytového domu.
Tagy k reportáži

KomentárePočet príspevkov: 0

Nie je pridaný žiaden komentár.
Neváhaj a vyjadri svoj názor k reportáži.

Podobné reportáže

 
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
923
videní
02:28
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
19909
videní
09:30
Váš tip
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
327
videní
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
230
videní
01:44


Facebook loginGoogle login