3395 videní
K obľúbeným
Pozrieť neskôr
Hodnotenie: Tvoje hodnotenie:
Náš tip

VIDEO: Pozrite si Košice z balóna

TELEVÍZIA KOŠICE, 09.06.2016 09:27 | Spravodajstvo
V týchto dňoch dvíha zrak k oblohe oveľa viac  ľudí ako inokedy. Košice sa totiž stali už po 23. raz  dejiskom Medzinárodnej balónovej fiesty. Ide o jedno z najstarších a najjedinečnejších podujatí v metropole východu.

Na jednom mieste sa tak opäť stretli ľudia z rôznych kútov sveta, ktorí  majú radi balónové lietanie. A ani my sme si  nenechali ujsť takéto farebné divadlo na oblohe. Aké je to nechať sa unášať vetrom a na chvíľu sa na krajinu pozerať z vtáčej perspektívy, rovno z "paluby", si však môže vyskúšať aj verejnosť. Ak sa vyberiete na cestu medzi oblakmi v prútenom koši, sprevádzať vás bude skúsený pilot.

Nad hlavami sa nám bude minimálne do soboty vznášať takmer 20 lietajúcich balónov. Lety sú naplánované na štvrtok a piatok o 6:30 a 18:30. Štartovať sa bude ešte aj v sobotu večer. Na záver pracovného týždňa, v piatok 10. júna, bude pri Auparku pripravený sprievodný program. Stretnete tu speváčku Emmu Drobnú, či Mášu a medveďa a množstvo divákov. Chýbať nebude ani obľúbené nočné nafukovanie balónov. Túto svetelno-hudobnú show však tento rok bude sprevádzať živý orchester, ktorý bude tvoriť viac ako 20 hudobníkov.

Aj keď už Balónová fiesta v Košiciach píše svoj 23. ročník, nikdy  nie je rovnaká. Zakaždým so sebou prinesie nový kus zážitkov a iný pohľad na svet – doslova.

Pozrite si program 23. Balónovej fiesty Košice 2016

KomentárePočet príspevkov: 0

Nie je pridaný žiaden komentár.
Neváhaj a vyjadri svoj názor k reportáži.

Podobné reportáže

 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
470
videní
04:23
 
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
1903
videní
03:45
Váš tip
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
353
videní
Váš tip
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
175
videní
00:30


Facebook loginGoogle login