969 videní
K obľúbeným
Pozrieť neskôr
Hodnotenie: Tvoje hodnotenie:

VIDEO: Aký je stav na Ázijskej triede po 4 mesiacoch?

TELEVÍZIA KOŠICE, 29.07.2016 15:22 | Spravodajstvo
4 mesiace ubehli od začiatku rekonštrukčných prác na Ázijskej triede, pred mesiacom mala byť stavba podľa pôvodného plánu ukončená.

Práce ale naďalej pokračujú a termín ich ukončenia sa prekladá až na koniec leta. "Spoločnosť Inžinierske stavby v súčasnosti realizuje trativody, kanalizačné vpuste a odkop neunosených a nevhodných zemín do podložia. V úsekoch kde sa to už zrealizovalo, upravujú pláne a realizujú podklad zo štrkodrviny. V najbližších dňoch budú tieto práce pokračovať aj na ďalších úsekoch. Všade tam, kde už je urobený podklad zo štrkodrviny, sa budú realizovať ďalšie konštrukčné vrstvy vozovky a obrubníky," informoval nás Miroslav Sambor z košického magistrátu.

Včera (28.7.), počas kontrolného dňa na stavbe zhotoviteľ mestu deklaroval, že práce budú ukončené do konca augusta. Stavbu realizuje združenie firiem Eurovia a Inžinierske stavby, ktorému bolo stavenisko odovzdané ešte vlani. Kvôli nepriaznivému počasiu však boli práce prerušené a preložené na koniec marca 2016.

KomentárePočet príspevkov: 1

 

Rastislav Peržeľ29.07.2016 16:23:44

Kvalitu prac si mozete pozriet uz teraz napr. na vyjazdenychkolajach na presmerovanej doprave napr. pred Metrom (hoc este nie je polozena zaverecna vrstva) chcelo by to nechat odborne preverit aby sme sa potom necudovali.

Podobné reportáže

639
videní
 
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
566
videní
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
1195
videní
03:19
 
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
1635
videní


Facebook loginGoogle login