K obľúbeným
Pozrieť neskôr
Hodnotenie: Tvoje hodnotenie:

Majstri z ATU v rozhodujúcom zápase rozstrieľali Prešov

TELEVÍZIA KOŠICE, 22.03.2017 07:10 | Šport
V rozhodujúcom piatom štvrťfinálovom zápase medzi Akademikom Technická Univerzita Košice a prešovským klubom FBC Mikuláš uspeli obhajcovia majstrovského titulu z ATU. Víťazstvom 14:10 spečatili víťazstvo v sérii 3:2 a postúpili do semifinále.

ATU Košice - FBC Mikuláš Prešov 14:10 (4:4;4:2;6:4)

Góly: Kerekeš 5, Kozák 3, Kalafut, Szabó, Pelegrin, Čonka-Skyba, Halás, Lehel-Németh - Tall 3, Joščák 3, Kominek 2, Leško 2

Róbert Bučko, tréner ATU: "Presne podobnú prestrelku som čakal. Obe mužstvá hrajú veľmi ofenzívne a tak to bolo trochu šialené. Počas celej série sme verili v postup, ale v tomto zápase som si nebol istý do poslednej chvíle. Inkasovali sme góly v oslabeniach, ale našťastie sme to vždy upokojili nejakým gólom. Bola to veľmi ťažká a dlhá séria, rešpekt pred Prešovom."

Samuel Kerekeš, autor piatich gólov ATU: "Veľmi veľa gólov. Strelili sme gól, dostali sme, strelili, dostali a takto dookola. Bolo to ťažké, pôsobil na nás veľký tlak. Bola to asi najťažšia séria, akú som kedy zažil."

Jaroslav Tall, autor hetriku Prešova: "Stiahli sme to na dve päťky, pretože sme chceli hrať útočnú hru. Z toho však pramenili naše chyby v obrane. Zatiaľ čo my sme sa na góly nadreli, oni skórovali z brejkov. Bolo to také hore-dole a vyhral šťastnejší. Nevravím, že ATU nie je lepšie, ale ak by sme nenarobili toľko chýb, tak sme mohli vyhrať. Je to sklamanie, ale spätne budeme so sériou spokojní."

Okrem ATU Košice už majú miesto v semifinále isté aj tímy Záhorskej Bystrice a Nižnej. O poslednej miestenke do najlepšej štvorky rozhodne dnešný zápas medzi AS Trenčín a Florkom Košice.
Tagy k reportáži

KomentárePočet príspevkov: 0

Nie je pridaný žiaden komentár.
Neváhaj a vyjadri svoj názor k reportáži.

Podobné reportáže

 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
1732
videní
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
580
videní


Facebook loginGoogle login