2872 videní
K obľúbeným
Pozrieť neskôr
Hodnotenie: Tvoje hodnotenie:

VIDEO: Hotely pre zvieratá sú využívané celoročne

TELEVÍZIA KOŠICE, 25.07.2017 08:16 | Spravodajstvo
Majitelia domácich zvierat musia pri plánovaní dovolenky vyriešiť aj to, čo s nimi. V prípade potreby sú im k dispozícii už niekoľko rokov aj hotely pre zvieratá. Ide o zariadenia, kde si v čase svojej neprítomnosti môžete psa, mačku, či iné zvieratá "odložiť". Nájdete ich aj v Košiciach.

"Keďže sme hotel pre zvieratá, vieme ubytovať prakticky každé zviera - od malých hlodavcov, cez operence po psíky a mačky. Keď už tu zvieratá sú, snažíme sa o to, aby sme fungovali ako jedna veľká rodina. Ja si v prvých dňoch pozisťujem o tom zvieratku ako sa chová, strávime spolu trošku viac času", priblížila nám princíp fungovania majiteľka hotela Biely Tesák, Monika Švarcová.  

Na prijatie do hotela je nevyhnutný doklad o zdravotnom stave domáceho miláčika, tri dni pred nástupom je potrebné vykonať aj veterinárnu prehliadku. Počas celého pobytu majú zvieratá v hoteli zabezpečený program. "Oni sami sa vedia vyblázniť, chodíme sa venčiť minimálne trikrát denne, hráme sa, k dispozícií máme aj ihrisko, či agility dráhu. Ide o to, aby si ten pobyt zvieratá užili," dodala Švarcová.

Hotely využívajú majitelia zvierat čoraz častejšie. V prípade potreby alebo výnimočnej situácie si zvieratá v hoteli môžete uložiť aj dlhodobo, niekoľko mesiacov.

KomentárePočet príspevkov: 0

Nie je pridaný žiaden komentár.
Neváhaj a vyjadri svoj názor k reportáži.

Podobné reportáže

 
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
1196
videní
01:05
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
840
videní
01:20
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
3204
videní
02:04
 
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
775
videní
03:09


Facebook loginGoogle login