K obľúbeným
Pozrieť neskôr
Hodnotenie: Tvoje hodnotenie:

DOPRAVA: Obchádzky - uzávera križovatky Moldavská

TELEVÍZIA KOŠICE, 12.04.2018 12:20 | Doprava
Kruhovým objazdom na Moldavskej ulici denne prechádzalo viac ako 70-tisíc áut. Jeho aktuálna uzávera spôsobuje od začiatku týždňa kolóny aj zníženie plynulosti dopravy v širšom okolí. Dopravný expert Ing. Pavel Titl vodičom odporúča vyhnúť sa obchádzke v okolí Hornbachu a OBI a využiť tieto obchádzkové trasy:

Zo smeru od Rožňavy v smere do centra
Odbočiť doprava v mimoúrovňovej križovatke Červený rak (pri Optime) s prejazdom rýchlostného obchvatu po križovatku VSS, na ktorej môžu odbočiť doľava a pokračovať po Južnej triede v smere do centra mesta.  

Zo smeru Alejová na Terasu
Optimálne je odbočiť na križovatke Alejová – Gemerská k OC Cassovia a po ulici Pri prachárni okolo Nay a Merkury Market prejsť na rýchlostný obchvat Červený rak, s pokračovaním cez mimoúrovňovú križovatku Červený rak rovno po Myslavskej ceste a po Triede  KVP na most Moskovská, ďalej na Toryskú ulicu v smere na Magistrát mesta Košice.

Od centra mesta (Štúrova, Steel aréna) v smere na Rožňavu (U. S. Steel a letisko)
Optimálna trasa po Toryskej a Moskovskej až na Sídlisko KVP, s pokračovaním po Triede KVP okolo Luníka IX ku križovatke Červený rak (pri Optime), s možnosťou pokračovať rovno po obchvate v smere na križovatku VSS, respektíve s ďalšou možnosťou odbočiť doprava smer Rožňava.

Zdroj: Mesto Košice & Ing. Pavel Titl
Tagy k reportáži

KomentárePočet príspevkov: 0

Nie je pridaný žiaden komentár.
Neváhaj a vyjadri svoj názor k reportáži.

Podobné reportáže

 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
2055
videní
02:18
2963
videní
01:57
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
3547
videní
02:34


Facebook loginGoogle login