K obľúbeným
Pozrieť neskôr
Hodnotenie: Tvoje hodnotenie:
Váš tip

Dopravná nehoda v Pereši pri Košiciach

István O., 24.09.2019 23:31 | Doprava
Reťazová havária, ktorá sa dnes poobede stala v Pereši, pri Košiciach, mohla mať oveľa väčšie následky, keby všetci vodiči riadili svoje autá tak nezodpovedne ako dvaja vodiči riadili dnes svoje Oktávie.
Prvá Škoda Oktavia, ktorú riadil muž, predbehla na prechode pre chodcov auto Nissan Maxima, v ktorom sa viezla, žena so svojimi deťmi. Vodič prvej Oktavie auto Nissan vybrzdil a tým prinútil vodičku auto zastaviť. Podotýkam, že vodič prvej Oktavie to urobil v ľavom jazdnom pruhu!!! Vyšiel z auta a s agresivitou si to namieril ku Nissanu.Keď bol blízko dverí vodičky, tak v tom, veľkou rýchlosťou do Nissanu narazilo zozadu ďalšie vozidlo.Ďaľšia druhá Oktavia. Náraz bol veľký. Nissan sotilo na prvú Škodu Oktaviu pred ňou, pričom bol zachytený aj muž, ktorý vyšiel z prvej Oktavie a mal namierené ku Nissanu. Nissan zdemolovalo. Auto bolo stlačené vpredu aj zo zadu. V aute Nissan bola vodička so svojimi dvoma synmi. Druhá Oktavia , ktorá do Nissanu narazila, sa od Nissanu odrazila spätne do zadu asi 2,5 metra. Vodič druhej Oktavie totižto išiel veľkou rýchlosťou, ktorou nabúral do Nissanu. Mohla sa spustiť ďalšia reťazová havária, ale našťastie sa tak nestalo.
Prečo vodič prvej Škody Oktavie vybrzdil vodičku Nissanu a prinútil ju zastaviť? Ako si toto vodič prvej Oktavie mohol dovoliť, dokonca v ľavom jazdnom pruhu? Vyšiel z auta bez reflexnej vesty, nezapol výstražné svetlá. Ešte dobre, že vodička stihla zastaviť,ale ďalšie auto, druhá Oktavia,to už zastaviť nestihlo, lebo išlo veľkou rýchlosťou.
A čo chcel spôsobiť vodič prvej Oktávie vodičke, keď mal ku nej namierené?
Tu vidno, že niekedy najhoršie môže skončiť práve ten, kto nič nezavinil. Vodička mala v aute svoje dve deti a bola stlačená medzi dve autá. Medzi jedno, ktoré ju vybrzdilo a prinútilo zastaviť a medzi druhé, ktoré prekročilo rýchlosť.
Uvidíme, koho polícia uzná vinným. Ale zrejme obidvoch vodičov. Vodiča prvej Oktávie, ktorý bezdôvodne zastavil svoje auto, vystúpil z neho a počas najvyššej dopravnej špičky blokoval ľavý jazdný pruh a vodiča, ktorý narazil do Nissanu vysokou rýchlosťou. Pritom to bolo priamo v obci, kde je najvyššia dovolená rýchlosť 60 km za hodinu.
Tagy k reportáži

KomentárePočet príspevkov: 2

TELEVÍZIA KOŠICE

TELEVÍZIA KOŠICE26.09.2019 18:35:54

Príspevok je pridaný cez aplikáciu, do gramatiky a štylizácie redakcia nezasahuje

 

Peter B.25.09.2019 08:08:08

Uvidíme, koho polícia uzná "vyným"... to je čo za paškvil??

Podobné reportáže

 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
481
videní
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
1894
videní
03:02
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
821
videní
02:00


Facebook loginGoogle login